Cristian Popescu Piedone a efectuat o serie de controale și la cea mai ieftină cazare de la Marea Neagră. Acolo, un turist poate plăti 75 de lei pentru o noapte de cazare. În momentul în care a pășit într-una dintre camerele disponibile pentru turiști, șeful ANPC a înlemnit. Iată ce a descoperit la cazare.
Cristian Popescu Piedone și comisarii ANPC efectuează o serie de controale pe litoralul românesc.
Pe pagina oficială de Facebook, șeful Autorității Naționale pentru Protecția Consumatorilor a încărcat un nou videoclip în dreptul căruia a notat următorul mesaj: „Prima zi de comandament pe litoral”.
Piedone a văzut cum arată cea mai ieftină cazare de la Marea Neagră: 75 lei/noapte
Șeful ANPC a controlat mai multe cazări situate de-a lungul Mării Negre. A ajuns și la o cazare de tip căsuță, cu o singură cameră, acolo unde a sesizat o serie de nereguli. În momentul în care a intrat într-una dintre aceste căsuțe, șeful ANPC a observat condițiile de cazare care nu sunt tocmai cele mai fericite.
Citeste mai mult AICI
Autor
Urmărește știrile PSNews.ro și pe Google News