Un incident electoral nemaintâlnit a avut astăzi loc la sediul ACL din București.
În cursul acestei dimineți, în curtea sediului ACL din zona Kiseleff au fost aruncați mai mulți saci cu găini, unele din ele moarte, de gâtul cărora sunt puse bilețele cu ”Sunt Iohannis și mi-e frică de dezbatere”.
Incidentul intervine în contextul în care reprezentanții PSD au declarat în ultimele zile că sunt pregătiți pentru o dezbatere cu Iohannis, însă acesta nu a dat niciun răspuns.
Citește și
Coaliția a decis cum vor fi împărțite TVR, Radio România și Avocatul Poporului. Ce le revine liberalilor
USR, după ce a nominalizat un fost membru PSD pentru o funcţie de subprefect: Şi PSD are oameni valoroşi
Fenechiu crede în ”onestitatea” președintelui PNL Neamț, acuzat de trafic de influență: Tipologia infracțiunii este atipică și extrem de interpretabilă
Planul USRPLUS pentru a pune mâna pe banii TVR: un război inventat pentru a schimba conducerea
Cel mai nou membru al Comisiei de control a SIE: senator PNL, judecat pentru constituire de grup infracțional organizat, prieten de pahar cu interlopii
Acesta este nivelul psd, la ce sa te si astepti? Trist este ca au fost ucise niste fiinte care nu au ce cauta in razboiul partidelor, iar grav este mesajul acestei manevre: amenintare cu moartea (mesaj folosit in perioada interbelica pentru a da de inteles cuiva ca va fi ucis). Suntem in sec. XXI – esti sigur ca vrei ca aceasta gloata de infractori, fara scrupule, fara etica, fara un gram de diplomatie sa conduca tara ta, sa te reprezinte pe tine?
Desteapta-te romane!
SADISM DEZGUSTATOR, MARCA UNOR MINTI BOLNAVE!
MOARTE PSD-izdelor!